mcp webdesign

Webdesign, ktorý naozaj funguje

Webdesign, ktorý dokáže na prvý pohľad upútať. Prehľadné a logicky prepracované grafické prevedenie, ktoré je schopné využiť prvú šancu, aby zaujalo.  Kvalitnú web stránku netvorí iba webdesign. Vyberte si z ponuky to najlepšie na správu Vášho webu. Našim klientom ponúkame profesionálny redakčný systém TYPO3. Avšak pre získanie nových zákaziek či pre oslovenie nových potencionálnych zákazníkov je popri kvalitne spravenej webstránke aj jej postavenie v najdôležitejšom vyhľadávači Google. Ten tvorí vyšte 95%-ný podiel medzi vyhľadávačmi. Ponúkame Vám bezplatný a nezáväzný audit Vášho webu, kde Vám naši profesionály ukážu ako nastaviť web tak, aby dosahoval popredné pozície na zvolené kľučové slová.

Vytvorenie prezentačného riešenia pre internet pre Vašu firmu musí aj obsahovat všetký najmodernejší prvky súčasných trendov v internetových prezentáciách.

Kvalitný webdesign

Kvalitný webdesign je alfou a omegou vašej prezentácie na internete. Ten, kto chápe význam a moc marketingu, určite chápe aj silu jeho významnej časti – dizajnu. Pútavý, výstižný, moderný, presvedčivý a predsa nenásilný. Dostanete od nás prehľadné a logicky prepracované grafické spracovanie, ktoré je schopné využiť prvú šancu, aby zaujalo. Čaká na Vás dokonalá vizualizácia, sľubujúca príjemný zážitok všetkým čitateľom vašej web stránky. Navrhneme pre vás kvalitný design, ktorý bude v súlade s identitou Vašej spoločnosti. Dbáme na jeho schopnosť upútať návštevníka, vytvoriť dobrý dojem, pomôcť pri orientácií a používaní vašej webovej prezentácie. Zohľadníme pri tom požiadavku minimalizácie času potrebného na načítanie stránky. Navrhneme taktiež konkrétne prvky, ktoré spravia z webu Vašej spoločnosti atraktívne médium. Stane sa neoddeliteľnou súčasťou firemného imidžu a zároveň môže výrazne pomôcť pri jeho spropagovaní v odbornej či laickej verejnosti.

Univerzálnoť

Je veľmi dôležité, aby sa webstránka správne zobrzovala naozaj každému návštevníkovi.  Zabezpečíme to, aby sa Váš web zobrazoval správne v každom internetovom prehliadači (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera atď) a aby aj web správne fungoval na väčšine najpoužívanejšich rozlíšeniach monitora. Stránka, ktorá sa nedá správne zobraziť, akoby ani nebola.

Jednoduchá orientácia / Intuitívnosť

Priemerný užívateľ si urobí názor na Vašu webstránku v priebehu prvých 20 sekúnd. Počas tejto doby sa rozhoduje o tom, či na Vašej webstránke zostane alebo ju nenávratne zavrie. Kvalitný webdesign je nástrojom aby ste svojho zákazíka na svojom webe udržali.

Náš tím tvoria aj profesionáli z oblasti marketingu a reklamy, ktorí vytvoria návrh ako čo najefektívnejšie web rozčleniť na sekcie, aby sa návštevníci čo najrýchlejšie zorientovali a dostali presne k informáciám, ktoré hľadajú a potrebujú.

Redesign strarej web stránky

Redesign je nástroj ako vylepšiť Vašu  starú web stránku tak, aby prinášala to, na čo od samého začiatku bola určená – prinášať nových klientov a obchodných partnerov pre Vašu firmu.
Najčastejšie chyby webstánok sú:

 • Webstránka sa nestará o zákazníka, nedostatok informácií.
 • Hudba na pozadí, zbytočné prvky, ktoré odvádzajú pozornosť Vášho zákazníka.
 • Vstupné animácie – intro, Profesionálna grafika na úkor obsahu.
 • Homogénny (zliaty) text bez nadpisov a zvýraznenia.
 • Nesprávna navigácia webstránky.
 • Neprehľadnosť – stránka má síce dostatok obsahu, ale pre uživateľa je problém dostať sa k požadovaným informáciám.
 • Zastaraný a nepríťažlivý design.
 • Nadmerné požitie Flash.
 • Extrémne náročná grafika, ktorá spôsobuje pomalé načítanie webstránky.
 • Nevalidný kód.
 • Stránka sa nezobrazuje správne vo všetkých prehliadačoch.
 • Stránka sa nedá nájsť vo vyhľadávači.

Má vaša webstránka niektorý z týchto prvkov? Ak áno, je vhodná na úpravu, prípadne redesign. Kontaktujte nás a my Vám zdarma vypracujeme návrh a nezáväznú cenovú kalkuláciu pre nový kvalitný webdesign.

mcp redesign