mcp ios_android_wp8

Mobilné aplikácie sú dnes nevyhnutnosťou

V dnešnej dobe je spektrum využitia mobilných aplikácií veľmi široké, či ide o aplikácie pre zábavu, marketing, priemysel, administratívu alebo napríklad bankovníctvo. Dôležitosť mobilných aplikácií taktiež zdôrazňuje fakt, že mobilné zariadenia sú veľmi rozíšené medzi masami ľudí po celom svete.

Ponúknite Vašim zákazníkom možnosť využiť Vaše služby práve cez mobilnú aplikáciu, zdieľajte dáta medzi zamestnancami či fanúšikmi, alebo využite potenciál a rozšírenosť mobilných zariadení pre marketing (súťaže, promo aplikácie a iné).

Vytvárame ponúkame vývoj mobilných aplikácií na mieru podľa požiadaviek našich zákazníkov pre všetky dostupné a rozšírené platformy – Android, iOS (iPhone/iPad), WP8.

Postup vývoja mobilnej aplikácie

 • Návrh riešnia

  Na základe Vaších predstáv a cieľov, spoločne navrhneme ideálne riešenie šité na mieru, ktoré bude spĺňať všetky Vaše očakávania.

 • Návrh grafického rozhrania aplikácie

  Grafické rozhranie mobilnej aplikácie je jednou z najdôležitejších častí vývoja, nakoľko len správne navhnuté ovládanie alebo pútavá grafika zaručí príjemné a jednoduché ovládanie mobilnej aplikácie.

 • Vývoj aplikácie

  Na základe vytvoreného grafickéh rozhrania Vám naprogramujeme mobilnú aplikáciu s dôrazom na rýchlosť a spoľahlivú funkčnosť aplikácie.

 • Optimalizácia a ladenie aplikácie

  Už počas vývoja mobilnej aplikácie sa aplikujú potrebné kroky pre správnu optimalizáciu tak, aby fáza ladenia bola čo najkratšia a mohli ste aplikáciu dostať na testovanie.

 • Testovanie aplikácie

  Vytvorenú beta verziu mobilnej aplikácie Vám dáme na testovanie, samozrejme testovanie realizujeme aj my, aby sme sa mohli postarať sa o opravu všetkých prípadných chýb, aby aplikácia pracovala korektne podľa Vašich požiadaviek.

 • Odovzdanie aplikácie

  Po úspešnom testovaní Vám bude aplikácia odovzdaná, prípadne podľa potreby zabezpečíme aj umiestnenie do príslušného obchodu (Android, iOS, WP8 market).

vývoj mobilných aplikácií