mcp typo3

TYPO3 – najlepšie profesionálne CMS

CMS, z anglického Content Management System ( systém pre správu obsahu ) – redakčný systém, je nástroj umožňujúci jednoduché vytváranie a/alebo úpravu web stránok bez akýchkoľvek znalostí  programovania.CMS umožňuje aktualizovať obsah web stránok oveľa jednoduchšie a efektívnejšie.

TYPO3 je považovaný za najlepší profesionálny redakčný systém určený na tvorbu a správu internetových prezentácií a portálov na svete.

Čo je to redakčný systém?

Pri web stránke s redakčným systémom získavate kontrolu nad aktuálnosťou webstránok v reálnom čase a v neposlednom rade to znamená aj zníženie pravidelných finančných výdavkov spojených práve s potrebou aktualizovať dôležité informácie pre klientov ako napr.  informácie o nových produkoch, cenníky, kontakatné údaje a mnoho iného.

Pomocou CMS dokážete úplne aktualizovať obsah (obrázky, texty, videá) Vašich web stránok a to bez ďalších nákladov a úplne sami, t.j. bez toho, aby ste museli každú takúto zmenu zadávať inej firme. Nespornou výhodou je, že akúkoľvek zmenu Vašej webstránky viete urobiť okamžite kdekoľvek máte prístup na internet.

V dnešnej dobe existuje viac platforiem redakčných systémov. Medzi najlepšie redakčné systémy patria open souce projekty. Na rozdiel od komerčných systémov je ich výhodou najmä to, že neplatíte žiadne licnenčné poplatky za požívanie a na ich vývoji pracuje stovky až tisíce programátorov. Medzi open source redakčné systémy patria Typo3, Joomla, Wordpress a Drupal.

Každý z redakčných systémov má svoje výhody a nevýhody a je vhodný na iný typ internetovej prezentácie.

Po zaslaní Vašich požiadaviek Vám vyberieme a implementujeme najvhodnejšie riešenie.

Kontaktujte nás pre nezáväznú cenovú kalkuláciu.

Najlepší profesionálny redakčný systém TYPO3

Viac ako 380 000 web stránok a portálov používa práve TYPO3.  Napríklad web stránky firiem ako sú:  BMW, Volkswagen (VW), Bayer, MGM Home Entertainment (Nederland), Europcar, Ford, MAN, Audi The New York Times, Lufthansa, Deutsche Welle, VDI, TÜV, Unicef, Aral, Greenpeace, Červený kríž atď.

Na redakčnom systéme TYPO3 pracujú tisícky vývojárov, čo je jedna z mnoho výhod oproti komerčným CMS. Typo3 obsahuje obrovské množstvo doplnkových aplikácií a modulov, akými sú e-shopy,platobné systémy,  blogy, diskusné fóra, SEO moduly , newslettery, ankety, formuláre,  atď.

Typo3 je veľmi vhodný na firemné prezentačné webstránky, portálové riešenia, intranetové a extranetové riešenia a mnoho iného…

Na Typo3 existuje aj nadstavba na prepojenie redakčného systému so systémom internetových obchodov založených na platforme Magento.

 • Používa ho vyše 380 tisíc webových stránok, od menších firiem cez neziskové organizácie až po najväčšie firmy.
 • Licencia na používanie je ZADARMO, platíte iba za nastavenie a implementáciu.
 • Pracujú na ňom stovky vývojárov, systém sa neustále vyvýja a rozširuje, či už do bezpečnosti, alebo množstva použitých modulov. Toto nedokáže zabezpečiť ani jedna slovenská firma vyvíjajúca jej vlastný redakčný systém.
 • Vysoká bezpečnosť sytému, ak sa v systéme vyskytne diera je opravený behom pár hodín.
 • Vhodný na extranetové aj intranetové riešenia.
 • Ponúka možnosti rozsiahlej správy uživateľov a uživateľských skupín.
 • Jednoduchá, zrozumiteľná a intuitívna administrácia – po základnom zaškolení zvládne aj úplný laik bez nutnosti akýchkoľvek znalostí programovania.
 • Je vhodný na firemné prezentácie kde sú vysoké požiadavky na redakčný systém.
 • Typo3 sa dá kedykoľvek rozšíriť o ďaľšie funkcionality.
 • Po implementácii SEO modulov, vrátane sitemapu sa dajú dosiahnuť špičkové výsledky vo vyhľadávačoch, čo šetrí náklady na reklamnú kampaň.
 • Množstvo doplnkových modulov, vďaka ktorým nie je problém žiadne webové riešenie. Kvalitné vyhľadávacie moduly, moduly na newsletery, formuláre, registrácie zákazníkov, galérie obrázkov, video prezentácie atď .
 • Stabilita.
 • Možnosť prepojenia s internetovým obchodom.
 • Ajax moduly.
 • TYPO3 je dnes štandardné riešenie z čoho vyplýva, že nie ste nevyhnutne viazaný na jednu vývojársku firmu!