SEO, aby ste boli prví na Googli

SEO (search engine optimization) – optimalizácia pre internetové vyhľadávače

Nenašli Ste vašu webstránku vo vyhľadávači google na prvej strane na kľúčové slovo vystihujúce Vašu firmu? Je to to isté ako keby ani nebola! Je čas na SEO optimalizáciu.

Pomocou zavádzania prvkov optimalizácie pre vyhľadávače sme schopní zaradiť Vašu webovú prezentáciu na popredné miesta v zozname výsledkov. Zvýšime tak jej návštevnosť a tým aj jej potenciál. Čím vyššie bude vaša stránka zaradená, tým máte väčšiu šancu, že si ju zákazníci nájdu.

mcp seo

Optimalizácia pre internetové vyhľadávače sa skladá viacerých faktorov, ale najdôležtejšie sú tieto dva:

On page faktory – prvky, ktoré sú na Vašej stránke a dajú sa ovplyvniť napr. validita kódu, sémantika web stránky – správne použitie nadpisov a kľúčových slov, atď…

Off page faktory – prvky, ktoré sú umiestnené na iných webových stránkach a súvisia s Vašou stránkou a dajú sa ovplyvniť iba do určitej miery.

Naša firma dokáže urobiť úpravy Vašej stránky tak, aby mala čo najvyšší predpoklad na umiestnenie Vašej webovej stránky na popredných miestach na Vami určené kľúčové slová nielen v internetovom vyhľadávači google, ale aj v slovenských a českých katalógoch.

Pozícia Vašej web stránky, časová náročnosť a zároveň aj cena riešenia bude závisieť od viaceých skutočností a faktorov, ale aj od toho ako silná je Vaša konkurencia na Vami zvolené kľúčové slovo.

Ak máte záujem o vypracovanie riešenia a nezáväznej cenovej ponuky neváhajte a ozvite sa nám.

Budovanie spätných odkazov – Linkbuilding

Pre dobré výsledky vo vyhľadáči google je potrebné mať množstvo kvaliných spätných odkazov.

Na základe zamerania Vašej stránky Vám vypracujeme analýzu, na ktoré webstránky a portály je najvhodnejšie tieto spätné odkazy umiestniť a na základe dohody s partnerskými webovými stránkami  Vám vieme zabezpečiť dostatok spätných linkov, aby Vaša webstránka bola hodnotená vyhľadávačmi čo najlepšie.

Máte otázky máte záujem o nezáväznú cenovú kalkuláciu? Ozvite sa nám.

SEO marketing

Čím lepšia a užívateľsky prístupnejšia je vaša firemná webstránka, tým skôr sa jej návštevníci stanú aj vašimi zákazníkmi. Pre zlepšenie marketingu Vašej web stránky Vám vieme poskytnúť tieto služby:

  • optimalizáciu pre vyhľadávače – seo
  • účinnú internetovú reklamu
  • optimalizácia internetových obchodov : seo pre eshopy
  • správu PPC kampaní
  • seo konzultácie
  • seo audit web stránok
  • analýzu konkurencie
  • plánovánie marketingovej stratégie
  • poradenstvo pri výbere redakčného systému