Reklama na internete

Webdesign, ktorý dokáže na prvý pohľad upútať. Prehľadné a logicky prepracované grafické prevedenie, ktoré je schopné využiť prvú šancu, aby zaujalo.  Kvalitnú web stránku netvorí iba webdesign. Vyberte si z ponuky to najlepšie na správu Vášho webu. Našim klientom ponúkame profesionálny redakčný systém TYPO3. Avšak pre získanie nových zákaziek či pre oslovenie nových potencionálnych zákazníkov je popri kvalitne spravenej webstránke aj jej postavenie v najdôležitejšom vyhľadávači Google. Ten tvorí vyšte 95%-ný podiel medzi vyhľadávačmi. Ponúkame Vám bezplatný a nezáväzný audit Vášho webu, kde Vám naši profesionály ukážu ako nastaviť web tak, aby dosahoval popredné pozície na zvolené kľučové slová.

reklama

Banerová reklama

Chcete šíriť novú značku, spropagovať vaše služby či produkty, alebo zvýšiť návštevnosť vašej webstránky? V tom prípade je bannerová reklama pre vás zaujímavou možnosťou, ako dosiahuť tieto ciele.

Využitie bannerovej reklamy v internetovom marketingu je široké:

 • prilákanie nových návštevníkov
 • zvýšenie návštevnosti web stránky
 • zvýšenie povedomia o značke
 • odlíšenie značky od konkurencie
 • propagácia novej značky
 • upevedomenie o novom produkte
 • zmena image značky

Grafická reklama je reprezentovaná rôznymi druhmi reklamných formátov. Niektoré bannery umožňujú poskytnúť viac informácií, resp. možno použiť pri tvorbe banneru viac kreativity.

Bannerová reklama je vhodná vtedy, ak máte záujem osloviť čo naväčši počet internetových uživateľov, ale nemáte za cieľ okamžitú návratnosť investície. Obecne platí, že bannerová reklama je prostriedok na dostávanie do povedomia novej značky, alebo firmy, prípadne propagáciu nového produktu.

Pokiaľ požadujete rýchlejšiu návratnosť finančných prostriedkov prípadne chcete zacieliť reklamu na potencionálnych zákazníkov, je vhodnejšou formou, alebo reklama formou.

Máte otázky ohľadom internetovej reklamy? Kontaktujte nás a my vyberieme najvhodnejší spôsob propagácie Vašej firmy.

PR články

Uživatelia internetu hľadajú prevažne užitočné informácie v textovej forme.

PR čláky sú reklamé texty o produktoch, službách, alebo firme, ale vizuálne pre čitateľa vyzerajú ako užitočné informácie. Reklamné články sú omnoho rozsialejšie ako ostatné formy internetovej reklamy a ich veľkosť sa pohybuje v rozmedzí jednej až dvoch strán A4. Kvaline marketingovo spracované a napísané PR články môžu byť v prípade správneho cielenia efektívnejšie ako ostatné typy reklám.
Na konci PR článku sú uvedené kontaktné údaje na Vašu firmu

Reklamné články pokytujú tieto výhody:

 • PR články obsahujú množstvo textu s kľučovými slovami zameranými práve na tématiku ktorú chcete propagovať. To znamená, že keď si návštevník internetu zadá do vyhľadávača dané kľučové slovo je vysoko pravdepodobné, že sa mu zobrazí práve Váš PR článok.
 • reklamné články môžu byť informačné, sugestívne, ponukové atď.
 • PR článok je možné doplniť obrázkami Vami ponúkaného produktu, prípadne rozšíriť o videoprezentáciu
 • Reklamné články vieme nastaviť tak, aby obsahovali čo najviac kľúčových slov príbuzných Vašej tématike
 • reklamné články ostávajú dlhý čas na tom istom mieste. PR články sa nikdy nevymazávajú z archívov a sú tak dostupné verejnosti dlhé roky
 • PR články zostávajú zavesené na portály aj niekoľko rokov to znamená, že aj po veľmi dlhej dobe ak internetový používateľ bude mať záujem o informácie ohľadom Vami ponúkanej služby nájde Váš reklamný článok, ktorý ho navedie na Vašu webstánku.
 • Reklamný článok je úzko spätý s vami ponúkanými službami, alebo produktami to znamená, že ak si čitateľ prečíta Váš reklamný článok je vysoká pravdepodobnosť, že bude mať záujem o Váš tovar, alebo službu.

Máte záujem o bližšie informácie o PR článkoch, alebo inej internetovej reklame? Ozvite sa nám posúdime Vaše zameranie a navrhneme čo najefektívnejší spôsob internetovej propagácie Vašej firmy, alebo služby.

Pay Per Click (PPC)

Chcete byť na prvých pozíciách vo vyhľadávači Google, alebo v katalógoch zoznam.sk, azet.sk, centrum.sk a iných do 5 minút?

Služba pay per clik Vám vie zapezpečiť prvé miesta vo väčšine slovenských aj svetových vyhľadávačov.

Účel tejto stratégie netkvie v prilákaní čo najvyššieho počtu návštevníkov na Vaše webové stránky, ale zameranie sa iba na ľudí, ktorí majú záujem o Vaše produkty.

Máte otázky? Máte záujem o internetovú reklamu? Kontaktujte nás.

Kontextové odkazy

Kontextové odkazy patria k najmenej nákladným formám internetovej reklamy. Ich funkčnosť je založená na PPC systéme, čiže platíte iba vtedy, ak návštevník web stránky kde je Vaša reklama umiestnená klikne na Váš odkaz.

Ako to funguje v praxi? Vaša reklama bude zobrazená vo forme krátkeho a výstižného titulku a opisu, ktorý sa snaží prilákať návštevníkov webových stránok.

Kontextové odkazy sú umiestňované pod článkami, v ktorých sa píše o téme, ktorá je blízka obsahovo Vašej web stránke prípadne Vami propagovanému produktu.

Napríklad ak predávate kozmetiku, Vaša reklama sa bude zobrazovať pri článkoch, ktoré majú súvislosť s kozmetikou. Pri vytváraní reklamného odkazu sú dôležité kľúčové slová. Tie rozhodujú, pod akými článkami a na akých internetových stránkach bude táto reklama zobrazená. Ak máte napríklad medzi kľúčovými slovami kozmetika, pleť, líčenie, vaše kontextové odkazy budú zobrazované pod článkami s titulkami napr.: „Akou veľkou hrozbou je solárium pre pokožku?“, „Štetce na mejkap – kúzelní pomocníci, s ktorými je mejkap hrou“, „Spoznajte pravdu o mejkape“, atď…

Medzi výhody reklamy formou kontextových odkazov patrí efektívnosť, okamžité zobrazenie, presné cielenie a možnosť nastaviť si sumu, ktorú chcete na reklamu vyčerpať. Ak predplatenú sumu vyčerpáte, reklama sa jednoducho prestane zobrazovať. Efektívnosť tejto reklamy je dosiahnutá tým, že platíte za kliknutie návštevníka na Váš reklamný odkaz.  Cena za jeden klik sa pohybuje od troch centov (jednej koruny), v závislosti od popularity kľúčových slov. Po vyčeraní predplatenej sumy Vám vypracujeme analýzu ako úspešná bola Vaša kampaň a aké sú možnosti zlepšenia. Podľa toho uvidíte aká bola rentabilnosť Vašej kampane.

Pokiaľ máte akekoľvek otázky ohľadom internetovej reklamy prípadne máte záujem o vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky kotaktuje nás.