Webdesign, SEO, Typo3 CMS, E-shop…

profesionalne služby

Webdesign, ktorý dokáže na prvý pohľad upútať. Prehľadné a logicky prepracované grafické prevedenie, ktoré je schopné využiť prvú šancu, aby zaujalo.  Kvalitnú web stránku netvorí iba webdesign. Vyberte si z ponuky to najlepšie na správu Vášho webu. Našim klientom ponúkame profesionálny redakčný systém TYPO3. Avšak pre získanie nových zákaziek či pre oslovenie nových potencionálnych zákazníkov je popri kvalitne spravenej webstránke aj jej postavenie v najdôležitejšom vyhľadávači Google. Ten tvorí vyšte 95%-ný podiel medzi vyhľadávačmi. Ponúkame Vám bezplatný a nezáväzný audit Vášho webu, kde Vám naši profesionáli ukážu ako nastaviť web tak, aby dosahoval popredné pozície na zvolené kľučové slová a súčasne videli naše profesionálne služby.

Priemerný užívateľ si urobí názor na Vašu webstránku v priebehu prvých 20 sekúnd. Počas tejto doby sa rozhoduje o tom, či na Vašej webstránke zostane alebo ju nenávratne zavrie. Kvalitný webdesign je nástrojom aby ste svojho zákazíka na svojom webe udržali.

Náš tím tvoria aj profesionáli z oblasti marketingu a reklamy, ktorí vytvoria návrh ako čo najefektívnejšie web rozčleniť na sekcie, aby sa návštevníci čo najrýchlejšie zorientovali a dostali presne k informáciám, ktoré hľadajú a potrebujú. Využite naše služby a znalosti, ktoré Vám pomôžu posunúť Vašu prezentáciu na Internete.

Ponúkame vysoko profesionálne služby a riešenia nielen pre slovenských, ale aj medzinárodných klientov. Naše produkty sú navrhované pre potreby od tých malých a stredne veľkých spoločností až po riešenia vhodné pre potreby globálnych hráčov v rôznych odvetviach.

Služby

E-shopy - obchody, ktoré naozaj fungujú

Vývoj portálov a komunitných webov